KAYMAKAM
1             T.B.M.M. ÜYELERİ
2             GARNİZON KOMUTANI
3             BELEDİYE BAŞKANI
4             CUMHURİYET BAŞSAVCISI
5             SAVCILAR
6             HAKİMLER
7             BOZÜYÜK MYO MÜDÜRÜ
8             SİLAHLI KUVVETLER(Garnizon K.lığı Gelecek Subaylar ve As.Şb.Bşk.)
9             İLÇE JANDARMA KOMUTANI
10           EMNİYET MÜDÜRÜ
11           İKTİDAR PARTİSİ
ADALET ve KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
12           ANA MUHALEFET PARTİSİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
13           TBMM GRUBU BULUNAN PARTİLER
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANIİYİ PARTİ İLÇE BAŞKANIHALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ
14           YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI İLE DİĞER ÖĞRETİM ÜYELERİ
KAMU KURULUŞLARI
15           İLÇE MÜFTÜSÜ
16           BOZÜYÜK ÇOCUK DESTEK MERKEZİ MÜDÜRÜ
17           SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜDÜRÜ
18           SOSYAL YARD. ve DAY. VAKFI MÜDÜRÜ
19           TAPU MÜDÜRÜ
20           MİLLİ EMLAK ŞEFİ
21           KADASTRO BİRİMİ
22           GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ İLÇE MÜDÜRÜ
23           MALMÜDÜRÜ
24           VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ
25           İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
26           İLÇE ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ
27           İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
28           DERNEKLER BÜRO ŞEFİ
29           İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ
30           MİLLİ EĞİTİM İLÇE MÜDÜRÜ
31           TARIM ve ORMAN İLÇE MÜDÜRÜ
32           BOZÜYÜK ORMAN İŞLETME ŞEFİ
33           AKSUDERE ORMAN İŞLETME ŞEFİ
34           DODURGA ORMAN İŞLETME ŞEFİ
35           MURATDERE ORMAN İŞLETME ŞEFİ
36           DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR ŞEFİ
37           İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ
38           POSTA İŞLETMESİ MERKEZ MÜDÜRÜ
39           T.C.D.D. GAR ŞEFİ
40           Y.H.T. GAR ŞEFİ
41           OSMANGAZİ EDAŞ İŞLETME ŞEFİ
42           MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORTA ÖĞRETİM ve TEMEL EĞİTİM OKUL MÜDÜRLERİ İLE ÖĞRETMENLER
RESMİ BANKALAR
43           T.C. ZİRAAT BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
44           HALKBANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
45           VAKIFLAR BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
46           BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
47           DEMORATİK GELİŞİM PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
48           DEMOKRATİK SOL PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI
49           HÜR DAVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
50           LİBERAL DEMOKRAT PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
51           MERKEZ PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
52           MİLLET PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
53           SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
54           TÜRKİYE KOMİNİST PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI
55           VATAN PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞI
56           İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
57           BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
MESLEK KURULUŞLARI
58           TİC. ve SANAYİ OD. YÖN.KRL.BŞK.
59           TİC. ve SANAYİ OD. MECLİS BŞK.
60           ESNAF ve SANATKARLAR ODASI BŞK.
61           ŞOF. ve OTOMOBİLCİLER OD. BŞK.
62           ZİRAAT ODASI BAŞKANI
63           KENT KONSEYİ BAŞKANI
64           İŞÇİ SENDİKALARI
65           MEMUR SENDİKALARI
66           BASIN KURULUŞLARI
ÖZEL BANKALAR
67           AKBANK ŞUBE MD.
68           DENİZBANK ŞUBE MD.
69           QNB FİNANSBANK ŞUBE MD.
70           GARANTİ BANKASI ŞUBE MD.
71           İŞ BANKASI ŞUBE MD.
72           ŞEKERBANK ŞUBE MD.
73           TEB ŞUBE MD.
74           YAPI KREDİ BANKASI ŞUBE MD.
75           KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
76           DİĞER KURUM ve KURULUŞLAR